تكنولوژي چگونه به يافتن خانه ايده آل ما كمك مي كند؟

تكنولوژي چگونه به يافتن خانه ايده آل ما كمك مي كند؟


: 247

لحظه اي تصور كنيد به خاطر پيدا كردن يك شغل جديد بايد به شهر ديگري نقل مكان كنيد...

تكنولوژي چگونه به يافتن خانه ايده آل ما كمك مي كند؟

 

 

 

 

 

 

 

لحظه اي تصور كنيد به خاطر پيدا كردن يك شغل جديد بايد به شهر ديگري نقل مكان كنيد. براي اسكان در اين شهر بايد نسبت به خريد يا اجاره محلي مناسب اقدام كنيد. شرايط ايده آل شما براي محل زندگي شامل دسترسي خوب به مراكز خريد و وسايل نقليه عمومي، فاصله مناسب تا محل كار و مدرسه فرزندان، داشتن پاركينگ يا دكوراسيون داخلي مورد سليقه شما و شايد از همه مهمتر امنيت و آرامش باشد. ولي شما هيچ ديدي از كيفيت محله ها، مناطق مختلف و اصطلاحا بالا شهر و پايين شهر آنجا نداريد.

. شايد تصميم بگيريد سفري به آن شهر داشته باشيد و به صورت حضوري تحقيق كنيد. ولي ناگهان فكرهاي جورواجور به سراغتان مي آيد. صدها بنگاه و مشاور املاك در سراسر شهر پراكنده است، ولي از كجا شروع كنم؟ كدام محله؟ كدام خيابان؟ اساسا به چه كسي اعتماد كنم؟

 خوشبختانه اينجاست كه باز تكنولوژي به ياري شما مي آيد. در واقع چند سالي است زيرساخت هاي خوبي براي جستجوي ملك مناسب جهت خريد، فروش يا رهن و اجاره بر بستر اينترنت ايجاد شده است. اين پلتفرم ها به صورت وبسايت يا اپليكيشن هاي بسيار ساده و كاربر پسند طراحي شده و اطلاعاتي جامع از تعداد بيشماري ملك، مشاوران املاك برگزيده و آموزش هاي لازم در زمينه معاملات مربوطه را در بر دارند. شما به سادگي مي توانيد با استفاده از ابزارهاي جستجوي متنوع، نوع درخواست خود اعم از خريد، فروش يا رهن و اجاره ملك را در شهر يا منطقه مورد نظرتان تعيين نموده و حتي سقف بودجه تان را نيز مشخص كنيد. سيستم هوش مصنوعي به كار رفته در اين برنامه ها، مشتريان را به بهترين گزينه ها از ميان هزاران مورد ثبت شده و موفق ترين و مورد اعتماد ترين مشاوران متصل مي كند. حتي مي توانيد به طور مستقيم و بدون واسطه با مالكان ارتباط برقرار نموده و از پرداخت هزينه هاي اضافي و ايجاد قيمت هاي غيرواقعي در معاملات جلوگيري كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

از برترين پلتفرم هاي تخصصي جستجوي املاك كشور، مي توان به سايت آريا مرز اشاره نمود. طراحي حرفه اي اين سامانه كليه خواسته هاي شما براي يافتن مناسب ترين قيمت در خريد، فروش يا رهن و اجاره را پوشش مي دهد. در ضمن، رونمايي از اپليكشن قدرتمند آريا مرز براي سيستم عامل هاي اندرويد و IOS ،تمام فرايندهاي مذكور را تسهيل مي نمايد. بنگاه ها و مشاوران املاك نيز مي توانند با بهره گيري از امكاناتي نظير ايجاد يك پروفايل فوق حرفه اي، فايل هاي املاك را به صورت كاملا رايگان ثبت و ظرف چند ثانيه در معرض ديد هزاران مشتري قرار دهند..